Projekty

Zapytanie ofertowe z dnia 12-08-2021 Na realizację zamówienia pn: Organizacja i przeprowadzenie grupowego treningu dla uczestników projektu „Sukces zależy od Ciebie”

Zapytanie ofertowe

z dnia 12-08-2021

Na realizację zamówienia pn: Organizacja i przeprowadzenie grupowego treningu dla uczestników projektu „Sukces zależy od Ciebie”

Do pobrania: Zapytanie oferowe na realizację zamówienia pn Organizacja i przeprowadzenie grupowego treningu dla uczestników projektu „Sukces zależy od Ciebie”

OGŁOSZENIE Z DNIA 07 lipca 2021 r. Na wykonanie zadania pn. USŁUGA NOCLEGOWO GASTRONOMICZNA NA POTRZEBY REALIZACJI WARSZTATÓW W RAMACH projektu „Sukces zależy od Ciebie”. do pobrania: OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Z DNIA 07 lipca 2021 r.

Na wykonanie zadania pn. USŁUGA NOCLEGOWO GASTRONOMICZNA NA POTRZEBY REALIZACJI WARSZTATÓW W RAMACH projektu „Sukces zależy od Ciebie”.

do pobrania: OGŁOSZENIE – Zapytanie ofertowe – Usługa noclegowo gastronomiczna

 

OGŁOSZENIE Z DNIA 07 lipca 2021 r. Na realizację zamówienia pn.: ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE WYJAZDOWEGO TRENINGU GRUPOWEGO dla uczestników projektu „Sukces zależy od Ciebie”.

OGŁOSZENIE

Z DNIA 07 lipca 2021 r.

Na realizację zamówienia pn.: ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE WYJAZDOWEGO TRENINGU GRUPOWEGO dla uczestników projektu „Sukces zależy od Ciebie”.

 

Do pobrania: Zapytanie ofertowe – Organizacja i przeprowadzenie wyjazdowego treningu grupowego

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY Z DNIA 16 marca 2021 r.

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

na realizację zadania pn. Organizacja i przeprowadzenie szkolenia komputerowego e- Citizen (e-Obywatel) z egzaminem dla uczestników projektu: „Sukces zależy od Ciebie”

projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020

do pobrania: ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

Ogłoszenie z dnia 28-10-2020 r. o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych osób i ich rodzin polegającym na świadczeniu usług aktywnej integracji o charakterze zawodowym dla uczestników projektu „Sukces zależy od Ciebie” realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ziębicach.

do pobrania: Ogłoszenie o rozstrzygnięciu z dnia 28-10-2020 r.

OGŁOSZENIE Z DNIA 01 PAŹDZIERNIKA 2020r. Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych osób i rodzin polegającym na świadczeniu usług aktywnej integracji o charakterze zawodowym dla uczestników projektu „Sukces zależy od Ciebie”.

do pobrania: OGŁOSZENIE Z DNIA 01 PAŹDZIERNIKA 2020 r

do pobrania: Ogłoszenie o rozstrzygnięciu z dnia 28-10-2020  otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z  zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych osób i ich rodzin polegającym na świadczeniu usług aktywnej integracji o charakterze zawodowym dla uczestników projektu „Sukces zależy od Ciebie” realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  w Ziębicach.

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny.
Rekomendujemy unikanie uczestniczenia w imprezach masowych oraz zaniechania podróży, zwłaszcza do krajów o wysokim ryzyku zakażenia się koronawirusem.

Koronawirus jest podatny na rozpuszczalniki lipidów, co oznacza, że dokładne, co najmniej 30 sekundowe mycie rąk wodą ze zwykłym mydłem lub detergentem, jest kluczowe, by ograniczyć rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W przypadku gorszego samopoczucia, zwłaszcza gorączki i innych objawów grypopodobnych, zachęcamy do powstrzymania się od wychodzenia z domu i spotkań z innymi osobami.

Apelujemy o korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji o koronawirusie, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych, na stronach: www.gis.gov.pl, gov.pl/koronawirus i dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii NFZ ‪800-190-590‬.

Prosimy o otoczenie szczególną opieką osób starszych i innych osób o obniżonej odporności. W szczególności chodzi o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych, a także po prostu rozmowę.

Służby sanitarne i opieka zdrowotna pracują całą dobę i dokładają wszelkich starań, żeby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne w Polsce.

Apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych i profesjonalistów medycznych.

Lista oddziałów zakaźnych wskazanych dla pacjentów potencjalnie zainfekowanych koronawirusem na terenie województwa dolnośląskiego:

  1. Bolesławiec – Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu, Oddział Chorób Zakaźnych, Jeleniogórska 4
  2. Wałbrzych – Specjalistyczny Szpital Im. Dra Alfreda Sokołowskiego, Oddział Chorób Zakaźnych Ul. S. Batorego 4
  3. Wrocław-Psie Pole – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. J. Gromkowskiego, I i Ii Oddział Chorób Zakaźnych, Koszarowa 5
  4. Wrocław-Śródmieście – Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu, Oddział Kliniczny Zakaźny Tytusa Chałubińskiego 2-2a

 

Materiały do pobrania:

1. Jak skutecznie myć ręce

2. Koronawirus – Jak zapobiegać zakażeniu?

3. Koronawirus-Pamiętaj

4. Koronawirus- Jak zapobiegać. Infolinia

5. plakat_do_aptek_kolor (4)

6. plakat_do_aptek_w_odcieniach_szarości

7. Film -koronawirus -dostępny na YouTube

8. Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa

Rozmiar czcionki
Duży kontrast